دوره آموزشی کارور PRIMAVRA در کنترل پروژه

  • گروه آموزشی: کامپیوتر
  • مدت: ۱/۵ ماه
  • شهریه: ۶۰۰,۰۰۰ تومان
  • موارد آموزشی: کارور PRIMAVRA در کنترل پروژه

کنترل پروژه با نرم افزار پریماورا

سیستم‌های پریماورا نام تجاری محصولاتی است که به اتفاق هم مجموعه‌ای گسترده جهت مدیریت پرتفولیوی پروژه را تشکیل می‌دهند. نرم‌افزار پریماورا برای نخستین بار در سال ۱۹۸۳ میلادی (۱۳۶۲ خورشیدی) توسط شرکت سیستمهای پریماورا ارایه گردید که پس از خرید امتیاز این شرکت توسط اوراکل، تحت کنترل این شرکت عرضه می‌گردد.

پرکاربردترین نرم‌افزار این مجموعه در ایران نرم‌افزار زمان‌بندی (کنترل پروژه) آن است. از نرم افزار پریماورا برای زمان بندی و همین طور کنترل پروژه های مختلف استفاده می شود. در پروژه های ساختمانی، صنعتی، نرم افزاری و در هر نوع پروژه دیگر که فعالیت های مختلف در آن به طور منظم انجام می شوند می توان از این نرم افزار برای زمان بندی و کنترل پروژه و براورد هزینه آن پروژه ها استفاده کرد.

با توجه به کاربردی، حرفه ای بودن و توانایی گزارش گیری مناسب و سریع نرم افزار Primavera، اکثر شرکت های برنامه ریزی پروژه به این نرم افزار گرایش پیدا کرده اند. در این مجموعه آموزشی به صورت عملی در مورد ایجاد یک پروژه ساختمانی در محیط نرم افزار Primavera بحث شده است. هم چنین انجام یک پروژه ساختمانی از ابتدا تا انتها، برنامه ریزی و کنترل شده و گزارش گیری ها و خروجی های نهایی به روش های مختلف انجام شده است. سعی شده است این مجموعه آموزشی، راهنمای خوبی جهت فراگیری نرم افزار Primavera در حوزه برنامه ریزی پروژه می باشد.

ندارد

اساس کار بدین صورت است که ابتدا با وارد کردن فعالیت های پروژه در نرم افزار پریماورا و مشخص کردن ارتباط بین این فعالیت ها ، منابع مورد استفاده در پروژه ها را نیز روی فعالیت ها اعمال می کنیم. سپس نرم افزار پریماورا با توجه به رابطه بین فعالیت ها و منابع، فعالیت ها را طوری زمانبندی می کند که پروژه در کوتاه ترین زمان ممکن به اتمام برسد. همچنین اگر هزینه استفاده از منابع را نیز به نرم افزار بدهیم براورد کلی هزینه پروژه را نیز خواهیم داشت. قابل ذکر است که این نرم افزار مشخص می کند که تک تک فعالیت ها در چه زمانی باید شروع شوند و در چه زمانی خاتمه یابند.

بی شک اهمیت زمان بندی و کنترل پروژه امروزه برای تمامی سازمان ها و شرکت ها اثبات شده است و شما با شرکت در دوره نرم افزار کنترل پروژه ی آموزشی نرم افزار پریماورا و کسب توانایی های عملی و مهارت حین انجام پروژه ها قادر به زمانبندی و کنترل پروژه های هر چه بهتر و موثر تر پروژه های خود خواهید بود

Primavera یک نرم افزار مدیریت جامع و همه جانبه پروژه می باشد که معمولا مورد توجه مهندسین صنایع و رشته های مرتبط قرار می گیرد.

در واقع این نرم افزار امکان مدیریت، کنترل و بررسی را به تمامی کسانی که در یک پروژه دخیل هستند، می دهد. از مدیر پروژه و سرمایه گذار گرفته تا کارمندان جز، محیط آسان پریماورا، درک ابعاد پروژه را برای همگان راحت کرده است.

نرم افزار Primavera جز ثابت دوره های آموزشی مهندسی صنایع است که تمامی کسانی که با این نرم افزار کار کرده اند، به علت آن اشراف دارند.

نرم افزار پریماورا اولین بار در سال 1983 بر پایه DOS عرضه شد و از سال 2008 به طور رسمی توسط شرکت Oracle به بازار معرفی گردید

پریماورا در دو ورژن PPM و EPPM به بازار ارائه شده که هر دو نسخه در حین سادگی، با قدرت و در کمال دقت ابعاد مختلف یک پروژه پیچیده را مدیریت می کنند:

  • نسخه Primavera P6 PPM: این نرم افزار مستقل و بدون نیاز به اینترنت یا هر برنامه کمکی دیگر قابل اجراست و با اینکه می تواند بیش از 100 هزار فعالیت را بررسی کند ولی در کل برای مدیریت و کنترل پروژه های کوچکتر به کار می رود و روی هر سیستمی با هر سیستم عاملی اجرا می شود.
  • نسخه Primavera P6 EPPM: این نسخه کاملا به صورت آنلاین است و برای مدیریت پروژه های عظیم و یا مدیریت همزمان چندین پروژه به کار می رود. آنلاین بودن پریماورا P6 EPPM امکان وارد کردن اطلاعات در هر زمان و مکانی را به کاربر می دهد و همچنین کاربر می تواند اطلاعات را با سایر فعالان پروژه بدون نیاز به نصب مجدد برنامه در هر لحظه به اشتراک بگذارد. نحوه نمایش بصری که ترکیبی از جداول، گراف ها و نمودارهاست، از جمله مزایای این نسخه نسبت به نسخه های قدیمی تر پریماورا می باشد

جهت اطلاع از زمانبندی ثبت نام این دوره، تماس بگیرید.

یک نظر بدهید

نظرات و دیدگاه ها

loading...
loading...

لطفا منتظر بمانید...