دوره آموزشی پیاده سازی plc در سیستم های سرمایشی و گرمایشی

  • گروه آموزشی: تأسیسات
  • مدت: ۱ ماه
  • شهریه: ۴۴۰,۰۰۰ تومان
  • موارد آموزشی: پیاده سازی plc در سیستم های سرمایشی و گرمایشی

دوره آموزشی «پیاده سازی PLC در سیستم های سرمایشی و گرمایشی»، یکی از شایستگی های تشکیل دهنده شغل«تعمیرکار و نگهدار سیستم های سرمایشی و گرمایشی» در شاخه سرمایش و گرمایش از رشته تأسیسات در حوزهصنعت میباشد که از عهده کارهای 1 .فراهم سازی شرایط پیاده سازی PLC در سیستم های سرمایشی و گرمایشی2 .نصب و راه اندازی مدارات PLC در سیستم های سرمایشی و گرمایشی 3 .عیب یابی و رفع عیوب مدارات PLC درسیستم های سرمایشی و گرمایشی و 4 .تمیز کردن محوطه کار برمی آید. این شایستگی با سایر بخش های مشاغل«تعمیرکار و نگهدار سیستم های سرمایشی و گرمایشی» در ارتباط می باشد.

حداقل میزان تحصیلات : دیپلم

مهارت های پیش نیاز : دارا بودن یکی از مجموعه گواهینامه های ذیل1» .نیازسنجی، انتخاب و اجرای چیدمان سیستمهای تهویه مطبوع (حرارت مرکزی)» و «طراحی و پیاده سازی تجهیزات کنترلسیستم های تهویه مطبوع (حرارت مرکزی)» یا2» .نیازسنجی، انتخاب و اجرای چیدمان سیستم های برودتی» و «طراحی و پیاده سازی تجهیزات کنترل سیستم های بروتی» یا3» .نیازسنجی، انتخاب و اجرای چیدمان سیستمهای تهویه مطبوع سرمایشی» و «طراحی و پیاده سازی تجهیزات کنترل سیستم های تهویه مطبوع سرمایشی»

 «پیاده سازی PLC در سیستم های سرمایشی و گرمایشی» یک وظیفه مستقل از فرد «تعمیرکار و نگهدارسیستم های سرمایشی و گرمایشی» است که فراهم سازی شرایط قبل از کار براساس قوانین، نصب و راه اندازی،عیب یابی و رفع عیوب مدارات PLC در سیستم های سرمایشی و گرمایشی را برعهده دارد.

بطور کلی امکانات یک ساختمان هوشمند در بحث کنترل سیستم سرمایش و گرمایش عبارتند از:

•    قابلیت کنترل سیستم سرمایش و گرمایش به طورمجزا در هر ناحیه

•    قابلیت کنترل سیستم سرمایش و گرمایش بر اساس سناریوهای مختلف نظیر: سناریوی ورود، خروج، مهمان، خواب و …. به طور مثال در سناریوی خروج این امکان وجود دارد که از روی پنل یا از طریق موبایل یا تبلت به سیستم سرمایش-گرمایش تمام نقاط منزل فرمان خاموشی ارسال کرد.

•    قابلیت کنترل و فرمان به سیستم سرمایش و گرمایش در خارج از منزل از طریق ارسال SMS، فرض کنید قبل از ورود به منزل با ارسال فرمان SMS سیستم سرمایش گرمایش را در دمای مطلوب تنظیم کنید.

•    قابلیت کنترل و فرمان به سیستم سرمایش و گرمایش در هر نقطه از منزل از طریق ریموت کنترل

•    قابلیت کنترل سیستم سرمایش و گرمایش تمامی نقاط منزل از طریق موبایل یا تبلت

•    قابلیت کنترل سیستم سرمایش و گرمایش تمامی نقاط منزل از اتاق اصلی

- «پیاده سازی PLC در سیستم های سرمایشی و گرمایشی» یک وظیفه مستقل از فرد «تعمیرکار و نگهدارسیستم های سرمایشی و گرمایشی» است که فراهم سازی شرایط قبل از کار براساس قوانین، نصب و راه اندازی،عیب یابی و رفع عیوب مدارات PLC در سیستم های سرمایشی و گرمایشی را برعهده دارد.

فراهم سازی شرایط پیاده سازی PLCدر سیستم های سرمایشی و گرمایشی

نصب و راه اندازی مدارات PLC درسیستم های سرمایشی و گرمایشی

عیب یابی و رفع عیوب مدارات PLC درسیستم های سرمایشی و گرمایشی

تمیز کردن محوطه کار


جهت اطلاع از زمانبندی ثبت نام این دوره، تماس بگیرید.

یک نظر بدهید

نظرات و دیدگاه ها

loading...
loading...

لطفا منتظر بمانید...