دوره آموزشی (CISCO certified network professional(ccnp ROUTING

  • گروه آموزشی: شبکه های کامپیوتری
  • مدت: ۱/۵ ماه
  • شهریه: ۳۵۸,۷۷۶ تومان
  • موارد آموزشی: (CISCO certified network professional(ccnp ROUTING

CCNP   نوعی مدرک مهندسی شبکه است .افرادی که دوره های CCNP را گذرانده اند ، توانایی نصب ، پیکر بندی و عیب یابی شبکه های بزرگ کامپیوتری که ازیک تا  500 کامپیوتر تشکیل شده باشد را دارند . تمامی شبکه های کامپیوتری که غالبا در مراکز بزرگ صنعتی و تجاری و همچنین در سازمانها و موسسات دولتی عظیم وجود دارد ، بر خلاف شبکه های کوچک ، به دلیل تعداد زیاد کاربران و نقشی که در ارتقا سطح کیفی و اهداف نهایی اینگونه سازمانها ایفا می کند ، از اهمیت و حساسیت خاصی برخوردار هستند . لذا افراد دارای مدرک CCNP که در زمینه ی شبکه های عظیم کامپیوتری فعالیت می کنند ، نسبت به افرادیکه مدرک CCNA دارند ، اهداف بلند پروانه تری در سر داشته و طبعا مشکلات بیشتری در عرصه ی کارتجربه خواهند کرد .
در عوض دارندگان مدرک CCNP از لحاظ جایگاه شغلی ، در رده های بالا تر قرار داشته و مسئولیت های خطیری در این عرصه دارند . متخصصین CCNP از لحاظ درآمدی در وضعیتی بسیار مناسبتر از سایر افرادی که در زمینه ی طراحی و نصب شبکه کار می کنند قرار دارند . به طور کلی این مدرک برای افرادی که خواهان فناوریهای به روز و جدید در راه اندازی شبکه هستند ، چیزی کم نمی گذارد . Routing & Switching-CCNP:

دوره های آموزشی Routing & switching را می توان به عنوان اساسی ترین و پایه ای ترین دوره، تجهیزات و محصولات شرکت سیسکو نام برد، این دوره مقدمه تمامی تجهیزات سیسکو می باشد. دراین دوره با انواع پروتکل های مسیریابی از جمله Static Route   , IGMP  , Ospf  …… قرا می گیرید.ندارد

شرکت سیسکو ، شرکت عظیم آمریکایی می باشد که که ساختمان مرکزی آن در شهر سن خوزه قرار دارد . این مرکز محصولات مرتبط یا شبکه و ارتباطات و راه اندازی شبکه را طراحی کرده و با نامهای تجاری سیسکو ، لینکسیس ، ساینتیفیک آتلانتا به دنیا عرضه می کند . در شروع فعالیت ، این شرکت گسترده فقط تولید روترهای چند پروتکل را بر عهده داشت ، اما امروزه محصولات این شرکت را می توان در بسیاری از زمینه ها مشاهده کرد . مبنای تولید محصولات مختلف در سیسکو بر پایه ی این شعار معروف سیسکو بوده است : تغییر روش های زندگی ، کار ، آموزش ،بازی 

شرکت عظیم سسیسکو در حال حاضر با 5150 کارمند و بازده ای حدود 2850 میلیون دلار سالانه و سود خالصی حدود 560 میلیارد دلار می باشد . این شرکت در سال 2003 موفق به دریافت جایزه ای کیفیت عالی روابط کارمندان و جامعه شد . معاون ارشد این شرکت بزرگ یک فرد ایرانی می باشد . 

سیسکو در سال 1984 توسط دو فرد تحصیل کرده در رشته های فوق لیسانس کامپیوتر و فوق لیسانس اقتصاد سنجی به نامهای لن بزاک و سندی لرنر ، زوجی که در دانشگاه اسنفورد در قسمت کامپیوتر کار می کردند . تاسیس شد.در ابتدا بزاک نرم افزارهای روتر چند پروتکلی که قبلا توسط ویلیام یاگر آغاز شده بود را تکمیل کرد . 

جهت اطلاع از زمانبندی ثبت نام این دوره، تماس بگیرید.

یک نظر بدهید

نظرات و دیدگاه ها

loading...
loading...

لطفا منتظر بمانید...