دوره آموزشی تکنسین عمومی امنیت شبکه SECURITY

  • گروه آموزشی: شبکه های کامپیوتری
  • مدت: ۱/۵ ماه
  • شهریه: ۲۰۰,۰۰۰ تومان
  • موارد آموزشی: SECURITY

تکنسین عمومی امنیت شبکه SECURITY:

تکنسین عمومی امنیت شبکه کسی است که سیستم امنیتی یک سازمان یا سیستم امنیت یک پایگاه داده رابرای جلوگیری از حملات مهاجمین بطور کاملا مناسبی طراحی نماید.

حملات افراد ، برنامه ها و ویروس ها را باتوسعه سیستم امنیتی مانند دیواره آتش (FireWall ) ، کد گذاری و کد برگردان داده ها و دیگر اقدامات مقابله با دشمن کاهش دهد.

اقدامات مخاطره آمیز درون سازمانی و اینترنتی را مدیریت نماید.کاربران شبکه را از دسترسی به برنامه های آلوده و خطرناک و ویروس ها حفظ نماید.


تکنسین عمومی امنیت شبکه SECURITY

حداقل میزان تحصیلات :  فوق دیپلم کامپیوتر

حداقل توانایی جسمی :  متناسب با نوع شغل 

مهارت های پیش نیاز این استاندارد :  ندارد

تکنسین عمومی امنیت شبکه

امنیت شبکه یک دوره آموزشی بسیار کاربردی و علمی زیر گروه شاخه فناوری اطلاعات در آموزشگاه فنی حرفه ای آزاد پارس می باشد. علاقه مندان  به دوره تکنسین عمومیامنیت شبکه پس از ثبت نام در دوره و شرکت در کلاسهای حضوری و آزمون پایان دوره ، تاییدیه گواهینامه فنی حرفه ای را ، از آموزشگاه فنی حرفه ای آزاد پارس دریافت نمایید.

آموزشگاه فنی و حرفه ایی آزاد پارس با توجه به روند افزایش علاقمندی به مهارت آموزی دوره آموزشی تکنسین عمومی امنیت شبکه را جهت کسب اطلاعات تخصصی در زمینه دوره آموزشی تکنسین عمومی امنیت شبکه با ارائه مطالب دوره آموزشی تکنسین عمومی امنیت شبکه آماده و ارائه نموده است.

تکنسین عمومی امنیت شبکه کسی است که سیستم امنیتی یک سازمان یا سیستم امنیت یک پایگاه داده را برای جلوگیری از حملات مهاجمین بطور کاملا مناسبی طراحی نماید.حملات افراد ، برنامه ها و ویروسها را با توسعه سیستم امنیتی مانند دیواره آتش توسعه سیستم امنیتی مانند دیواره آتش مقابله با دشمن کاهش دهد.اقدامات مخاطره آمیز درون سازمانی و اینترنتی را مدیریت نماید.کاربران شبکه را از دسترسی به برنامه های آلوده و خطرناک و ویروس ها حفظ نماید.

سرفصل ها


توانایی شناخت Securi

توانایی کار با Attacks و code malicious

توانایی کار با mail-E

توانایی کار با security Web

file transfer servicesو Directory با کار توانایی

توانایی کار با Wireless و messaging instan

توانایی کار با devices Network

توانایی کار با Transmission و media sto

Network security topologies با کار توانایی 

توانایی کار با detection Intrusi

توانایی کار با baselines Securitجهت اطلاع از زمانبندی ثبت نام این دوره، تماس بگیرید.

یک نظر بدهید

نظرات و دیدگاه ها

loading...
loading...

لطفا منتظر بمانید...