دوره آموزشی کاغذ دیواری و پوستر سه بعدی

  • گروه آموزشی: دکوراسیون داخلی
  • مدت: یک روز
  • شهریه: ۳۰۰,۰۰۰ تومان
  • موارد آموزشی: آموزش کاغذ دیواری و پوستر سه بعدی

پوستر سه بعدی همانند کاغذ دیواری نوعی پوشش جهت پوشاندن دیوارهاست هر چند  کاغذ دیواری معمولا دارای طرح های متناوب و تکرارشونده  می باشد و جنسشان با پوستر متفاوت است در حالی که پوستر به شکلی طراحی می شود که تمام فضای دیوار نمایانگر یک تصویر خاص می باشد.

تصاویر پوستر  می تواند متفاوت باشد از تصاویر طبیعت گرفته تا تصاویر انیمیشنی و یا بناهای تاریخی یا تصاویر سه بعدی  و گاهی تصاویر دلخواه و شخصی که قابل سفارش می باشند. این ویژگی پوستر میتواند  به شما برای داشتن خانه رویایی تان کمک شایانی نماید .

امروزه باتوجه به کوچک بودن فضا ها و توجه ویژه به خلاقیت در مبحثدکوراسیون داخلی استفاده از پوستر دیواری سه بعدی و انتزاعی طرفداران زیادی پیدا کرده است.

پوستر دیواری سه بعدی

پوستر سه بعدی همان پوستر دیواری است  که دارای سایه هایی در تصویر است که یک بعد جدید به دیوار اضافه  می کند.

نحوه نصب پوستر شبیه نصب کاغذ دیواری است با این تفاوت که قسمت ها و شیت های پوستر دیواری در کنار هم نمایی از تصویر  انتخابی را به نمایش می گذارد.

نکته مهم این است که پوستر دیواری با استیکر های پشت چسب دار تفاوت دارد , استیکر ها معمولا طرح های برش خورده ای هستند که روی هر دیواری قابل چسباندن هستند و معمولا همه  فضای یک دیوار را نمی پوشانند.

این روز ها با توجه به تنوع بالا در طرح های پوستر  می توان گفت همه افراد با همه سلیقه  ها می توانند از این دست محصولات انتخاب های رضایت بخشی داشته باشند.

پوستر  برای  همه فضا ها قابل استفاده است بهترین محل برای نصب یک پوستر  معمولا دیوار اصلی محیط مورد نظر می باشد و بنا به کاربرد محیط طرح پوستر میتواند انتخاب شود.

توصیه می شود فقط یک دیوار را با پوستر  بپوشانید و برای پوشش بقیه دیوار ها  بنا به فراخور فضا از کاغذ دیواریاستفاده نمایید و هنگام  نصب از نصابان حرفه ای این حوزه کمک بگیرید.

شما میتوانید در فروشگاه سه خط به بخش  پوستر دیواری بروید و طرح های متنوع و زیبایی ازجمله طرح های کودکانه ,طبیعت ,اصیل ایرانی ,هنری , سه بعدی , وکتور و …. را مشاهده نمایید

بعدا مطالب اضافه خواهد شد

<p><span>بعدا مطالب اضافه خواهد شد</span></p>

<p><span>بعدا مطالب اضافه خواهد شد</span></p>

 به طور کلی کاغذ دیواری سه بعدی به دو دسته تقسیم می شود :

دسته اول کاغذ دیواری هایی است که بصورت رولی با متراژ مختلف عرضه می شود و دارای طرحهای سه بعدی مانند انواع سنگ و یا اشکال هندسی است. این کاغذ دیواری های رولی مانند همه کاغذ دیواری ها دارای طرحهای کوچکی است که در طول کاغذ دیواری تکرار میشود که در این مورد طرح ها بصورت سه بعدی است.

دسته دوم که به کاغذ دیواری سه بعدی نام برده می شوند در واقع پوستر دیواری یا کاغذ دیواری پوستری است که دارای تصاویر بزرگ و واحدی مانند ساحل، جنگل، گل، احجام هندسی و غیره است .

این دسته از کاغذ دیواری ها که در واقع پوستر دیواری می باشد خود به دو دسته پوستر دیواری آماده و پوستر دیواری سفارشی تقسیم می شود. در هر دو دسته واحد اندازه گیری بر حسب مترمربع می باشد. و در واقع تکه های عمودی به ارتفاع دیوار می باشند که در کنار هم قرار گرفته و تشکیل یک شکل واحد را می دهند.

پوستر دیواری آماده دارای اندازه های استانداردی است که بصورت یک تکه، دو تکه، چهار تکه و هشت تکه عرضه می شوند که بر اساس ابعاد دیوار یکی از این محصولات را که اندازه یا بزرگتر از دیوارتان است را خریده و در هنگام نصب مقدار اضافه آن بریده می شو

بعدا مطالب اضافه خواهد شد

جهت اطلاع از زمانبندی ثبت نام این دوره، تماس بگیرید.

یک نظر بدهید

نظرات و دیدگاه ها

loading...
loading...

لطفا منتظر بمانید...