دوره آموزشی کفپوش لمینت و قرنیز'PVC

  • گروه آموزشی: دکوراسیون داخلی
  • مدت: یک روز
  • شهریه: ۴۰۰,۰۰۰ تومان
  • موارد آموزشی: آموزش کفپوش لمینت و قرنیز, PVC


وقتی برای پوشش کف از کفپوش pvc و کفپوش لمینیت استفاده میشود, بهتر است بجای قرنیز سنگی یا سیمانی از قرنیزهای طرح چوب استفاده شود که از جنس لمینت می باشند.

انتخاب رنگ قرنیز هرچند بنا به سلیقه اشخاص ممکن است متفاوت باشد, اما اصولا بهتر است رنگ قرنیز یک پرده سیر یا روشن تر از کفپوش انتخاب شود تا بجهت تضاد رنگی حاشیه کار زیباتر بچشم آید

قرنیز، ساده ترین تزیین دیوار و کف!

قرنیز: از جمله مواردی که در فضای داخلی ساختمان ها می بینیم و زیبایی خاصی به دکوراسیون ما می بخشند قرنیزها هستند، با نزدیک شدن به سال نو همه ی ما دوست داریم ظاهری خاص و متفاوت به فضای داخلی خود ببخشیم تعویض قرنیزها یکی از مواردی است که با آن به سادگی می توانیم ظاهر متفاوتی به دکوراسیون خود ببخشیم، اما اینکه کجا، چطور و چگونه از آنها استفاده کنیم

کفپوش پی وی سی از پرس کردن ۳ یا ۴ لایه مختلف تشکیل می شود :

۱- لایه پوششی یا رویه کفپوش پی وی سی : این لایه در واقع لایه بی رنگ و شفاف است که از مقاومت زیادی در برابر سایش و خراش و به هر میزان ضخامت بیشتری داشته باشد کفپوش از مقاومت تردد بیشتری برخوردار است. به دلیل نازک بودن این لایه نسبت به لایه اصلی ، معمولاً در اندازه گیری ضخامت آن از واحد میکرون متر (۱۰ به توان منفی ۶ متر) استفاده می شود بطور مثال ۷۰ میکرون متر، ۱۰۰ میکرون متر و … ، در بعضی از کفپوش ها از دو لایه پوششی استفاده می شود.

۲- لایه دکور کفپوش پی وی سی : این لایه اصطلاحاً روکش پی وی سی نام دارد که با طرح های چوب و رنگ های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد.

۳- لایه اصلی یا هسته کفپوش پی وی سی : این لایه وزن و فشار ناشی از رفت و آمد را تحمل می کند . جنس آن از پی وی سی نرم و منعطف تشکیل شده است و عمده ضخامت کفپوش را تشکیل می دهد این لایه نقش بسیاری در تحمل کشش و نیروی فشاری ایفا می کند
بعدا مطالب اضافه خواهد شد

بعدا مطالب اضافه خواهد شد

ندارد

 پی وی سی چیست ؟

کفپوش پی وی سی چیست پلی‌وینیل کلراید (به انگلیسی: Polyvinyl chloride) یا پی‌وی‌سی (PVC) نوعی پلاستیک بسیار پرکاربرد است. در شرایط حاضر یکی از ارزشمندترین محصولات صنعت پتروشیمی است. به طور عمومی بیشتر از ۵۰٪ از پی وی سی ساخت بشر در ساختمان سازی استفاده می‌شود؛ زیرا پی وی سی ارزان بوده و به سادگی سر هم‌بندی می‌شود. در سالهای اخیر پی وی سی جایگزین مواد ساختمان سازی سنتی نظیرچوب،سیمان و سفال در بسیاری از مناطق شده است. با وجود ظهور یک ماده ایده‌آل در ساختمان سازی همچنان نگرانی در رابطه با هزینه پی وی سی برای محیط زیست طبیعی و سلامتی انسان وجود دارد.

کفپوش پی وی سی چیست ؟

جنس این نوع کفپوش از پی وی سی (PVC floor) است با روکش هایی با طرح چوب گرانیت ، تایل موکت نما ، عروسکی و غیره در بازار موجود می باشد . کفپوش PVC در دو نوع تایلی و رولی در بازار موجود هستند ضخامت کفپوش ها معمولا ۲ یا ۳ میلیمتر است و برای انواع ورزشی آن تا ۵ میلیمتر نیز موجود می باشد . کفپوش ها برای نصب نیاز به کف سازی داشته و با چسب به سطح چسبانده می شوند نوع ۲ میل آن برای کف اتاق خواب ها رایج تر بوده و همچنین ارزانتر و مقرون به صرفه تر می باشد . نوع ۳ میل کفپوش های پی وی سی برای حال و پذیرایی و همچنین اماکن پر تردد مناسب است .

کفپوش PVC ها قابل شستشو هستند و به راحتی تمیز می شوند .

جهت اطلاع از زمانبندی ثبت نام این دوره، تماس بگیرید.

یک نظر بدهید

نظرات و دیدگاه ها

loading...
loading...

لطفا منتظر بمانید...