دوره آموزشی رایانه کار ICDL

 • گروه آموزشی: کامپیوتر
 • مدت: ۲/۵ ماه
 • شهریه: ۵۸۶,۰۰۰ تومان
 • موارد آموزشی: ICDL1

   ICDL  مخفف عبارت International Computer Driving License گواهینامه ای بین المللی است و توانایی دارندگان این گواهینامه را درمهارت های کامپیوتر تایید می کند. 

درسال 1995 اروپا برای بالابردن سطح دانش کامپیوتر مردم آزمونی برگزار نمود با عنوان ECDL ، که بعدها مرزهای اروپا را درنوردید و با عنوان ICDL در کشورهای غیر اروپایی شهرت یافت. 

تهیه ساده ترین گزارشات، مقالات، تهیه گزارشات مالی، نگهداری بانک اطلاعات بدون فراگیری نرم افزار ها Office مانند Word، Excel و...کاری بس دشوار است.

روشن  است که یکی از ملزومات زندگی در عصر تکنولوژی و فن‌آوری، دانش کاربری کامپیوتر می‌باشد. می‌توان اذعان داشت که این دانش پیش نیاز احراز اکثر مشاغل و نیاز عمده‌ی 

آموزشی دانشجویان و نیز سایر کاربران و علاقه‌مندان کامپیوتر است. 

آموزشICDL2در بیشتر کشورهای توسعه یافته و صاحب فناوری و در بعضی کشورهای در حال توسعه آموزش علوم کامپیوتری و فراگیری دانش IT-Information Technology جزو برنامه های اصلی مدارس ، دبیرستانها ودانشگاه ها به شمار می آید . 

در ایران نیز برنامه توسعه و کاربردی فناوری ارتباطات و اطلاعات موسوم به ( تکفا ) مهمترین برنامه دولت در  زمینه توسعه، گسترش و کاربردی ساختن IT در کشور محسوب می شود .

رایانه کار ICDL درجه 2 از شایستگی های حوزه فناوری اطلاعات می­باشد. از  شایستگی های این دوره می توان به مواردی مانند بررسی سخت افزار، بررسی نرم افزار، بررسی شبکه­ ها، بررسی فن آوری اطلاعات و ارتباط در زندگی روزمره، بررسی امنیت، بررسی قانون  کار مقدماتی با سیستم عامل ، مدیریت فایل،کار با برنامه­ های سودمند، مدیریت چاپ، رعایت موارد اولیه کار با اینترنت، استفاده از جستجوگر، استفاده از وب، کار با خروجی وب، ارتباط الکترونیکی، استفاده از نامه الکترونیکی، مدیریت پست الکترونیکی را  مد نظر قرار داد. این شایستگی با کلیه مشاغلی که کاربردی کامپیوتر و کاربری کامپیوتر را دارند در ارتباط است.­

ندارد
 • سرفصل دوره آموزشی ICDL1 :

 • *  Word   واژه پردازی

   * Excel  کار با صفحات گسترده 

  * کار با پایگاه دادهAccess  

  * Power point ارائه مطلب 


جهت اطلاع از زمانبندی ثبت نام این دوره، تماس بگیرید.

یک نظر بدهید

نظرات و دیدگاه ها

loading...
loading...

لطفا منتظر بمانید...